Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
Menu

ZAMOWIENIA INDYWIDUALNE

Zamawiając produkty naszej firmy możesz je personalizować zgodnie ze swoimi potrzebami. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię przedmiot i w polu „haft” wpiszesz imię swojego pupila lub napis jaki miałby zostać naniesiony na produkt. Jeżeli przy danym produkcie nie znajdziesz pola ,,haft z imieniem pupila" to oznacza, że na wybranym produkcie nie jesteśmy w stanie go wykonać.

W przypadku obroży, szelek oraz smyczy jest możliwość wykonania haftu tylko na wybranych modelach i tylko i wyłącznie na szerokościach: 15mm, 20mm oraz 25mm. Na szerokości 10mm NIE wykonujemy haftów. 

Jeżeli posiadasz niewymiarową pociechę, nie wahaj się i skorzystaj z usługi szycia na miarę. Wystarczy, że na stronie produktu wybierzesz rozmiar indywidualny i uzupełnisz formularz!

PROJEKT INDYWIDUALNY

Chciałbyś zrealizować swój projekt i stworzyć niepowtarzalne akcesoria dla swojego pupila? Skontaktuj się z nami pod tym adresem: biuro@royalpuppy.pl w tytule wpisując ,,Zamówienie indywidualne".  Razem omówimy  i uzgodnimy wszelkie szczegóły dotyczące realizacji, dobierzemy odpowiednie tkaniny oraz dodatki by móc spełnić Twoje marzenia. Uwielbiamy nowe wyzwania!

Jak wygląda sam proces?

• przedstaw nam swoje oczekiwania oraz podaj wszelkie informacje, które pomogą właściwie dobrać tkaninę oraz dodatki

• gdy znajdziemy odpowiednie materiały przedstawimy Ci wycenę i możliwe warianty realizacji

• produkcja zostaje rozpoczęta z momentem zaksięgowania środków na naszym koncie bądź wpłaty w naszym oddziale

• czas realizacji podawany jest wraz z wyceną, zależny jest od nakładu pracy i ewentualnej dostępności tkanin

Jeśli podoba Ci się model dostępny w naszej ofercie, i chciałbyś go zmodyfikować, skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły. W treści e-mail umieść numer swojego zamówienia.

DLA HODOWCÓW

Zapraszamy wszystkich hodowców do stworzenia wyprawek dla szczeniaków wraz z własnym logo lub nazwą hodowli.

Oferujemy m.in

- znaczniki dla szczenią

- ręczniki

- legowiska

- kocyki lub koco-maty

- zabawki

- obróżki i smycze

Wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail: biuro@royalpuppy.pl. Wycena zależna jest od ilości, wielkości zamówienia oraz rodzaju haftu.

Przykładowe realizacje: