Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
Menu

 JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR?

Poniżej znajdziesz instrukcję jak dokładnie zmierzyć swojego pupila. Jest to niezwykle istotne przy wyborze odpowiedniego rozmiaru, oraz w przypadku szycia na wymiar indywidualny Twojej pociechy.

  • Przede wszystkim nie należy sugerować się rozmiarami ubranek innych marek, a jedynie wymiarami konkretnego produktu. Rozmiar zależny jest od wagi i wymiarów zwierzęcia, dlatego przed dobraniem ubranka lub akcesoriów radzimy dokładnie zmierzyć pupila. Pod opisem każdego produktu znajduje się tabela z podanymi wymiarami danego modelu. 

  • Pamiętaj, że wszystkie tabele rozmiarów dotyczą gotowego produktu, aby wybrać odpowiedni rozmiar ubranka należy zmierzyć swojego pupila i dodać do jego wymiarów 2-4cm luzu w przypadku małych ras oraz 5-7cm w przypadku dużych ras.

  • Jeżeli któraś z miar jest w wartości granicznej sugerujemy wziąć rozmiar większy artykułu. 

Jeśli jednak Twój pupil nie wpisuje się w żaden standardowy rozmiar wybierz wariant ,,rozmiar indywidualny” i uzupełnij puste pola po prawej stronie wybranego produktu. 

 

Jeśli na stronie produktu informacje byłby niewystarczające prosimy o kontakt na biuro@royalpuppy.pl , a pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni rozmiar dla Twojego Milusińskiego  :)

JAK ZMIERZYĆ PUPILA?

   Zrzut%20ekranu%202019-10-06%20o%2000-01-

szerokosc-tasmy_1.jpg

podyszcie-2.jpg

NEW-obroze.jpg

NEW-guard.jpg

NEW- typC.jpg

NEW-bezuciskowe.jpg

NEW- szelko-sukienka.jpg

NEW-szelko-kamizelka.jpg

UBRANKA

a) kurtki/okrycia wierzchnie/bluzy

Podane wymiary dotyczą gotowego produktu - pamiętaj, że dokonując pomiaru swojego pupila należy dodać ok 3cm, aby kurtka nie krępowała ruchów. Kurtka lub kamizelka nie może być także za długa dla Twojego psiaka. Powinna być zakończona 3-4cm przed ogonkiem. Pamiętaj, że długa kurtka na grzbiecie to również zbyt długa kurtka na brzuszku co w przypadku psów samców skutkować będzie podsikiwaniem ubranka.

NEW-tabelka-okryciawierz.jpg

NEW-tabelka-kombinezony.jpg

NEW- tabelka-bluzy.jpg

NEW-tabelka-koszule-bluzki-sweterki.jpg

NEW-tabelka-sukienki.jpg

NEW-tabelka-spodniczki.jpg

NEW-tabelka-majtki.jpg

NEW-muszki-bandamki.jpg

NEW-tabelka-kolnierzyk.jpg