Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij
Menu

Woreczki na odchody

Aktywne filtry

Jest 6 produktów.

Woreczki na psie odchody

Woreczki na psie odchody to niezbędny element wyposażenia każdego właściciela psa. Zapewniają one higieniczne i odpowiedzialne sprzątanie po czworonożnym przyjacielu podczas spacerów czy wyjazdów. Wybierając woreczki na psie odchody, zwróć uwagę na ich jakość, funkcjonalność i wpływ na środowisko. W ofercie royalpuppy.pl znajdziesz szeroki wybór woreczków na kupy psa, które nie tylko ułatwią sprzątanie po swoim psie, ale również pozytywnie wpłyną na otoczenie i naturę. Sprawdź, jak łatwo jest utrzymać czystość, dzięki naszym produktom. 

Sklep z woreczkami na odchody psa royalpuppy.pl

W trakcie spacerów z pupilem w miejscach publicznych należy dbać o higieniczne rozwiązania pozbycia się nieczystość, pozostawionych przez Twojego psiaka. Woreczki na psie kupy są wręcz niezbędnym akcesorium podczas każdego spaceru. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę worków na kupy w tym propozycje biodegradowalne i kompostowalne. Bioworki na odchody Starchbag są to najwyższej jakości woreczki na psie odchody. Są one wykonane z biopolimerów na bazie skrobi kukurydzianej posiadających certyfikat OK Compost HOME. Wytrzymałe i odporne. Pewna ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami. Dbaj o środowisko razem ze swoim pupilem, aby każdy spacer był jeszcze lepszy. Worek powstaje z naturalnych roślinnych surowców, dlatego po wykorzystaniu biodegraduje w biomasę. W 100% bez plastiku. Do produkcji worków nie wykorzystujemy produktów przemysłu naftowego. Wyprodukowane w Polsce z myślą o zwierzętach i dla nich. Worki dla psa w formie rolki dostępne w 3 kolorach. Zabierz je ze sobą w podróż z psem lub na wspólny spacer! 

Biodegradowalne worki na odchody psa – wpływ na środowisko

Coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologiczne rozwiązania, także w przypadku akcesoriów dla swoich pupili. Biodegradowalne worki na odchody psa to świadomy wybór, który wpływa na ochronę środowiska. Tego typu worki na kupy psa są wykonane z materiałów przyjaznych dla przyrody, takich jak skrobia kukurydziana czy inne substancje biodegradowalne. Ulegają one naturalnemu rozkładowi w krótkim czasie, nie szkodząc przy tym ekosystemowi. W przeciwieństwie do tradycyjnych worków na psie kupy z tworzyw sztucznych, biodegradowalne worki na odchody psanie powodują długotrwałego zanieczyszczenia środowiska. Pozwala to na odpowiedzialne sprzątanie po swoim pupile, minimalizując negatywny wpływ na planetę. Wybierając worki na psie odchody biodegradowalne, sprawdź ich certyfikaty oraz czas rozkładu w środowisku, aby upewnić się, że są one rzeczywiście ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Jeśli kupujesz worki na kupy dostępne w Royalpuppy.pl, otrzymujesz gwarancję, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla planety. 

Torebki na psie odchody wykonane z folii HDPE

Torebki na psie odchody z folii HDPE z dodatkiem TDPA (Totally Degradable Plastic Additive) to innowacyjne rozwiązanie, które łączy wytrzymałość folii HDPE z właściwościami rozkładalnymi. Dzięki zastosowaniu technologii TDPA nasze worki na kupy dla psa są bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne torebki z folii HDPE. Dodanie TDPA do folii HDPE sprawia, że torebki na psie odchody zyskują zdolność do rozkładu na drobniejsze cząstki pod wpływem światła słonecznego, tlenu oraz innych czynników środowiskowych. Proces ten może trwać od kilku miesięcy do kilku lat, w zależności od warunków. Pamiętaj, że chociaż torebki z dodatkiem TDPA są bardziej ekologiczne niż tradycyjne woreczki dla psów z folii HDPE, to nie są one biodegradowalne w takim samym stopniu jak worki wykonane z materiałów kompostowalnych. Wybierając torebki na psie odchody z folii HDPE z dodatkiem TDPA, zwróć uwagę na jakość produktu oraz jego grubość, aby mieć pewność, że będzie on wystarczająco wytrzymały. Ponadto odpowiedzialne postępowanie z takimi torebkami również jest istotny – po zebraniu odchodów, należy wyrzucić woreczek do odpowiedniego kosza na śmieci, aby nie zanieczyszczać środowiska.

Worki na psie odchody – dlaczego zawsze warto je mieć ze sobą?

Posiadanie worków na psie odchody podczas spacerów z pupilem jest istotne z wielu powodów. Przede wszystkim, sprzątanie po psie to podstawowy obowiązek każdego właściciela czworonoga. Mając ze sobą worki na psie odchody, możesz być pewni, że odpowiednio dbasz o środowisko oraz relacje z innymi mieszkańcami. Jednocześnie przestrzegając obowiązujących przepisów prawnych. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto mieć pod ręką worki na psie odchody:

  • Higiena i czystość – zbieranie odchodów po swoim psie jest ważne dla utrzymania higieny i czystości w miejscach publicznych.
  • Ochrona środowiska – psie odchody mogą negatywnie wpływać na środowisko, zanieczyszczając glebę oraz wody powierzchniowe.
  • Szacunek dla innych – sprzątanie po własnym psie to wyraz szacunku dla innych mieszkańców, zarówno tych z psami, jak i bez. Dzięki temu unikamy nieprzyjemnych sytuacji, gdy ktoś przypadkiem wdepnie w psie odchody.
  • Przepisy prawne – w wielu miejscach obowiązują przepisy, które nakładają na właścicieli psów obowiązek sprzątania po swoich pupilach. Nieprzestrzeganie tych przepisów, może skutkować nałożeniem mandatu. 
  • Wygoda – posiadanie worków na psie odchody podczas spaceru sprawia, że sprzątanie po swoim psie staje się szybkie i proste. 

Woreczki na kupy dla psa – nasze bestsellery

Woreczki na psie odchody dostępne w naszym sklepie, są przyjazne środowisku, ładnie pachną i są praktyczne. Wśród naszych bestsellerów znajdziesz funkcjonalne, wytrzymałe i estetyczne woreczki na kupy dla psa. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje woreczków na psie odchody, takie jak worki biodegradowalne i kompostowalne czy torebki wykonane z folii HDPE z dodatkiem TDPA. Wybierz produkty, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i preferencjom. Jednocześnie zadbaj o środowisko. Naszym bestsellerem jest między innymi Ośmiopak – StarchBag – BIOworki na odchody – 8 x 15 szt. – błękitn. W 100% biodegradowalne i kompostowalne worki na psie odchody StarchBag w ekonomicznym zestawie. Ośmiopak zawiera 120 woreczków StarchBag i wystarcza na około 3 miesiące ekologicznych spacerów z psem. Innym przykładem są Toby's Choice Ekologiczne (biodegradowalne) zapachowe worki na odchody 120 szt. Wyprodukowane z folii HDPE z dodatkiem substancji TDPA umożliwiającej szybki rozkład tworzywa. Pasują do większości dyspenserów. Z przyjemnym aromatem białej herbaty.

rozwiń więcej >