Obroża Royal

Personalizacja produktu

Jeśli żaden rozmiar z naszej tabeli nie odpowiada gabarytom Twojego pupila wybierz opcję ,,Wymiar indywidualny" i wpisz poniżej odpowiednie wartości. Sprawdź na dole strony jak mierzyć pupila lub odwiedź zakładkę rozmiary.
  • Maks. 250 znaków
Rozmiar
Kolor
Wymiar
Klamra i okucia
94,00 zł
Płatność Visa PayPal Master Card

OBROŻA ROYAL

Luksusowa obroża z kolekcji Royal wykonana z tasiemki sygnowanej monogramem z koroną z logo naszej marki. Dla podkreślenia ekskluzywności obroży została ozdobiona aplikacją w postaci złotej, lustrzanej korony. Jej elegancję podkreśla złota, skórzana naszywka z logo naszej marki. Dzięki uniwersalnej kolorystyce będzie idealnie pasować do wielu stylizacji. Złota klamra oraz okucia obroży dodatkowo podkreślają jej szyk i elegancję. 

Jak prać:

Nasze produkty należy prać w 30 stopniach i wirować na najniższych obrotach. Używać wyłącznie w delikatnych detergentów lub środków piorących. Nie używać wybielacza. Nie czyścić chemicznie. Nie suszyć w suszarce do ubrań.

Ubranka oraz akcesoria wyprodukowane w Polsce

Wszystkie ubranka oraz akcesoria Royal Puppy przechodzą kontrolę jakości, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także