Muszka Bari

Jeśli żaden rozmiar z naszej tabeli nie odpowiada gabarytom Twojego pupila wybierz opcję ,,rozmiar indywidualny" i wpisz poniżej odpowiednie wartości.

Personalizacja produktu

Jeśli żaden rozmiar z naszej tabeli nie odpowiada gabarytom Twojego pupila wybierz opcję ,,Wymiar indywidualny" i wpisz poniżej odpowiednie wartości. Sprawdź na dole strony jak mierzyć pupila lub odwiedź zakładkę rozmiary.
  • Maks. 250 znaków
Rozmiar
Kolor
49,00 zł
Płatność Visa PayPal Master Card

MUSZKA BARI

Elegancka muszka z kolekcji Bari wykonana z wysokogatunkowego zamszu, zdobiona lampasową tasiemką w kolorze zielono-czerwonym. Odpowiednia na wszelkie okazje, od popołudniowej herbatki do wielkich wyjść na czerwony dywan. Na pewno ten mały dodatek przyciągnie uwagę innych.

Muszka zapinana na klamrę z możliwością regulacji, dodatkowo posiada kółko do przypięcia smyczy, dzięki czemu może pełnić funkcję obroży.

Jak prać:

Nasze produkty należy prać w 30 stopniach i wirować na najniższych obrotach. Używać wyłącznie w delikatnych detergentów lub środków piorących. Nie używać wybielacza. Nie czyścić chemicznie. Nie suszyć w suszarce do ubrań.

Ubranka oraz akcesoria wyprodukowane w Polsce

Wszystkie ubranka oraz akcesoria Royal Puppy przechodzą kontrolę jakości, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także