Muszka Chic

Jeśli żaden rozmiar z naszej tabeli nie odpowiada gabarytom Twojego pupila wybierz opcję ,,rozmiar indywidualny" i wpisz poniżej odpowiednie wartości.

Personalizacja produktu

Jeśli żaden rozmiar z naszej tabeli nie odpowiada gabarytom Twojego pupila wybierz opcję ,,Wymiar indywidualny" i wpisz poniżej odpowiednie wartości. Sprawdź na dole strony jak mierzyć pupila lub odwiedź zakładkę rozmiary.
  • Maks. 250 znaków
Rozmiar
Kolor
45,00 zł
Płatność Visa PayPal Master Card

MUSZKA CHIC

Elegancka muszka Check o wzorze ponadaczsowej, londyńskiej kraty w odcieniach beżu odpowiednia na wszelkie okazje, od popołudniowej herbatki do wielkich wyjść na czerwony dywan. Na pewno ten mały dodatek przyciągnie uwagę innych podkreśli urok każdej stylizacji.

Muszka zapinana na klamrę z możliwością regulacji, dodatkowo posiada kółko do przypięcia smyczy, dzięki czemu może pełnić funkcję obroży.

Jak prać:

Nasze produkty należy prać w 30 stopniach i wirować na najniższych obrotach. Używać wyłącznie w delikatnych detergentów lub środków piorących. Nie używać wybielacza. Nie czyścić chemicznie. Nie suszyć w suszarce do ubrań.

Ubranka oraz akcesoria wyprodukowane w Polsce

Wszystkie ubranka oraz akcesoria Royal Puppy przechodzą kontrolę jakości, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także