Muszka Christmas Plaid

Jeśli żaden rozmiar z naszej tabeli nie odpowiada gabarytom Twojego pupila wybierz opcję ,,rozmiar indywidualny" i wpisz poniżej odpowiednie wartości.

Personalizacja produktu

Jeśli żaden rozmiar z naszej tabeli nie odpowiada gabarytom Twojego pupila wybierz opcję ,,Wymiar indywidualny" i wpisz poniżej odpowiednie wartości. Sprawdź na dole strony jak mierzyć pupila lub odwiedź zakładkę rozmiary.
  • Maks. 250 znaków
Rozmiar
Kolor
49,00 zł
Płatność Visa PayPal Master Card

MUSZKA CHRISTMAS PLAID

Elegancka muszka z kolekcji Christmas Plaid wykonana z eleganckiej tkaniny w kratę w świątecznej kolorystyce czerwono-zielonej, zdobiona po środku złotym guzikiem. Idealnie wpisuje się w klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, jednak sprawdzi się również na inne okazje, od popołudniowej herbatki do wielkich wyjść na czerwony dywan. Ten mały dodatek na pewno przyciągnie uwagę innych ora podkreśli urok każdej stylizacji.

Muszka zapinana na klamrę z możliwością regulacji, dodatkowo posiada kółko do przypięcia smyczy, dzięki czemu może pełnić funkcję obroży.

Jak prać:

Nasze produkty należy prać w 30 stopniach i wirować na najniższych obrotach. Używać wyłącznie w delikatnych detergentów lub środków piorących. Nie używać wybielacza. Nie czyścić chemicznie. Nie suszyć w suszarce do ubrań.

Ubranka oraz akcesoria wyprodukowane w Polsce

Wszystkie ubranka oraz akcesoria Royal Puppy przechodzą kontrolę jakości, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także