Nasz sklep korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.

zamknij

WYMIANA

1.Wymiana towaru w naszym sklepie polega na zwrocie (odstąpieniu od umowy) wybranych artykułów, następnie złożeniu i opłaceniu nowego zamówienia. Postępuj zgodnie z opisaną poniżej procedurą zwrotu towaru.

2. Nowe zamówienie możesz złożyć niezależnie, nawet w tym samym dniu w którym dokonałaś/eś zwrotu produktów. W zamówieniu możesz wybrać dowolny model, rozmiar i kolor. Pamiętaj, aby nowe zamówienie opłacić - w innym przypadku nie zostanie zrealizowane.

ZWROT

1.Towar można zwrócić w ciągu 14 dni - liczonych od dnia doręczenia przesyłki do dnia nadania zwrotu.  

2. W celu dokonania zwrotu należy zapakować przesyłkę - prosimy pamiętać, że produkt nie może nosić śladów użytkowania, musi być zapakowany w oryginalne opakowanie (dotyczy akcesoriów i produktów zawierające woreczki przeciwkurzowe ) łącznie z wszelkimi metkami.

UWAGA! Brak metek uniemożliwia dokonanie zwrotu.

3. Do przesyłki dołącz dowód zakupu oraz formularz zwrotu -> formularz.

UWAGA! JEŻELI NIE MASZ MOŻLIWOŚCI WYDRUKOWANIA FORMULARZA MOŻESZ NAPISAĆ ODRĘCZENIE NA KARTCE PAPIERU SWOJE DANE I NUMER ZAMÓWIENIA. W INNYM PRZYPADKU NIE MAMY MOŻLIWOŚCI ZWERYFIKOWANIA OTRZYMANEJ PRZESYŁKI.

 4. Do wyboru są 2 możliwości zwrotu: 

 a) Na własną rękę - paczkę wraz z formularzem wyślij na nasz adres:

Royal Puppy

Dzielnicowa 19

04-666 Warszawa

b) Szybkie zwroty z InPost + paczkę nadaj wraz z formularzem zwrotu

Jeśli chcesz skorzystać z naszej nowej możliwości nadania przesyłki za pomocą paczkomatów InPost, wejdź na stronę www.szybkiezwroty.pl (klikając tutaj), zaznacz nasz sklep - Royal Puppy i wypełnij formularz.

Poczekaj aż zaakceptujemy Twoje zgłoszenie w ciągu 1 dnia roboczego. Na wskazany przez Ciebie numer telefonu otrzymasz SMS z kodem. Kod będzie ważny przez 14 dni. Nadanie paczki odbywa się bezgotówkowo, jednak nie jest to darmowy zwrot - kwota 15 zł zostanie odliczona automatycznie dopiero od wartości zwracanego przez Ciebie towaru.

Na przygotowanej paczce napisz otrzymany przez SMS kod nadania, adres naszej firmy i udaj się do dowolnego paczkomatu InPost. Otrzymany kod posłuży do otwarcia skrytki. Na panelu paczkomatu wybierz: „Chcę nadać paczkę”, następnie „Mam kod nadania / zwrotu”. Użyj kodu, który otrzymałeś i wybierz rozmiar skrytki.

Pamiętaj:

– skrytka mała posiada wymiary 8 x 38 x 64 cm

– skrytka średnia posiada wymiary 19 x 38 x 64 cm

– skrytka duża posiada wymiary 41 x 38 x 64 cm

5. Zwrot gotówki dokonywany jest w ciągu 14 dni od momentu doręczenia przesyłki do naszej siedziby. 

6. Przesyłki wysłane na nasz koszt nie zostaną przyjęte.

7. Brak możliwości zwrotu produktów personalizowanych oraz na miarę.  

8. Możliwość zwrotu nie dotyczy Przedsiębiorców - czyli zakupu na fakturę.