DOSTAWA TOWARU

Zobowiązujemy się do wysyłki zamówienia maksymalnie w ciągu siedmiu dni roboczych, z zastrzeżeniem wydłużenia czasu do czternastu dni roboczych w momencie wzmożonej ilości zamówień. W przypadku zamówień personalizowanych bądź na miarę czas oczekiwania wynosi do czternastu dni roboczych. Są to oczywiście skrajne terminy, każdego dnia dokładamy wszelkich starań by zamówiony towar dotarł do Państwa jak najszybciej, więc jeśli chciałbyś poznać dokładną datę, dodaj przedmioty do swojego koszyka i skontaktuj się z nami.

Dostępne opcje wysyłki:

- kurier InPost

- paczka w Ruchu

- Poczta Polska - na terenie całego świata

 

 

ZWROT I WYMIANA

 

Towar można zwrócić lub wymienić w ciągu czternastu dni roboczych - liczonych od dnia doręczenia przesyłki do dnia nadania zwrotu. W celu dokonania zwrotu należy: 

1. Zapakować przesyłkę - w przypadku zwrotu produkt nie może on nosić śladów użytkowania, musi być zapakowany w oryginalne opakowanie (w przypadków akcesoriów wraz z woreczkiem przeciwkurzowym) łącznie z metkami. 

2Do przesyłki dołącz dowód zakupu oraz formularz zwrotu -> formularz.

3Wyślij paczkę na nasz adres:

 

Royal Puppy

Żegańska 1

04-713 Warszawa

4. Zwrot gotówki dokonywany jest w ciągu 14 dni od momentu doręczenia przesyłki do naszej siedziby. 

 

REKLAMACJA

 

W przypadku reklamacji produktu wadliwego lub ze skazą należy wypełnić formularz reklamacyjny -> formularz i wysłać wraz z reklamowanym produktem na adres:  

Royal Puppy

Żegańska 1

04-713 Warszawa

 

Odpowiedź na reklamację zostanie udzielona do 30 dni od daty odbioru przesyłki w naszej siedzibie.